Thumbnail image
Bluzë Roxy ERJKT03460-GPZ0, Olive, S, woman
36.69 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Bluzë për femra me material shumë cilësor pambuku, poliesteri dhe viskoza. Ka dizajn të thjesht dhe modest me ngjyrë të gjelbër(khaki), mëngë të gjata dhe me prerje rrethore. Ju do të ndiheni në rehati maksimale gjatë ditëve të freskëta.

Cilësitë

Madhësia S
Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Elastan
GTIN 3613373889386
Kodi i produktit mRX1902-S

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen