Thumbnail image
Bluzë Roxy Dalena Ls Captains Blue ERJKT03224-BME0, S
41.47 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Roxy Dalena sjell bluzën e bukur dhe të thjeshtë me ngjyrë të kaltër të çeltë. Bluza është e krijuar nga poliestëri, është e lehtë, e rehatshme dhe me kualitet të lartë si dhe është e përshtatshme për aktivitete të ndryshme sportive si yoga.

Cilësitë

Madhësia S
Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Poliestër
Sezona Pranverë - Verë 17
GTIN 3613372520303
Kodi i produktit mRX1218-S

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen