Thumbnail image
Maicë Roxy Courtesy Tank, M
28.50 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Maicë për femra nga marka Roxy në nuancë të ngjyrës rozë, me emrin e prodhuesit të animuar në pjesën e përparme. Material që mbron trupin nga lagështia dhe erërat e pakënshme, e përshtatshme për vrapim dhe ushtrime fizike.

Cilësitë

Madhësia M
Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Najlon
Sezona Pranverë - Verë 17
Modeli Me shenja
GTIN 3613372523168
Kodi i produktit mRX1214-M

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen