Thumbnail image
Bluzë Quiksilver EQYZT05022-BPHH, e gjelbër, XL
33.25 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Bluzë për meshkuj me material shumë cilësor nga pambuku dhe poliesteri Ka dizajn të thjesht dhe modest me ngjyrë të gjelbër-mentol dhe mëngë të gjata. Ndjehuni bukur dhe në rehati maksimale me këtë bluzë nga Quiksilver.

Cilësitë

Madhësia XL
Prodhuesi Quiksilver
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Meshkuj
Materiali Poliestër
Madhësia: XL
GTIN 3613373891402
Kodi i produktit mQU1694-XL

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen