Thumbnail image
Bluzë Quiksilver EQYZT05022-BPHH, e gjelbër, S, man
31.60 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Bluzë për meshkuj me material shumë cilësor nga pambuku dhe poliesteri Ka dizajn të thjesht dhe modest me ngjyrë të gjelbër-mentol dhe mëngë të gjata. Ndjehuni bukur dhe në rehati maksimale me këtë bluzë nga Quiksilver.

Cilësitë

Madhësia S
Prodhuesi Quiksilver
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Meshkuj
Materiali Poliestër
GTIN 3613373891396
Kodi i produktit mQU1694-S

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen