Thumbnail image
Bluzë Quiksilver EQYZT04988-KTA0, M, zezë
45.16 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Bluzë për meshkuj me material shumë cilësor nga pambuku. Ka dizajn të thjesht dhe modest me prerje rrethore dhe mëngë të gjata. Kjo bluzë ka ngjyrë të zezë dhe një logo brendi me ngjyrë të bardhë të dizajnuar në pjesën e përparme. Me të ju do të ndiheni në rehati maksimale.

Cilësitë

Prodhuesi Quiksilver
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Meshkuj
Materiali Pambuk
Madhësia M
GTIN 3613373899514
Kodi i produktit mQU1687-M

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen