Thumbnail image
Bluzë Q / S designed by s.Oliver 45.899.61.0485 .4923, S, woman
28.51 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Bluzë për femra me material shumë cilësor poliamid dhe viskoz. Ka dizajn të thjesht dhe modest me ngjyrë të verës së kuqe dhe mëngë trefortale. Udhëzim: Madhësitë Q/S janë më të vogla se madhësitë standarde. Nëse jeni në mes të dy madhësive preferohet të zgjedhni më të madhen.

Cilësitë

Madhësia S
Prodhuesi Q/S designed by
Origjina Gjermani
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Fije mëndafshi
GTIN 4056523774016
Kodi i produktit mQS0284-S

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen