Thumbnail image
Bluzë Q / S designed by s.Oliver 45.899.31.0494 .40W0, M
27.71 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Bluzë moderne për femra nga Q / S, me material cilësor të përpunuar nga pambuku, elastani dhe poliesteri. Vjen me ngjyrë rozë të lehtë, qafë të rrumbullakët dhe mëngë me gjatësi 3/4. Një detaj i veçantë është edhe një xhep tek gjoksi. Një shtesë që nuk mund të mungojë në garderobën tuaj!

Cilësitë

Prodhuesi Q/S designed by
Origjina Gjermani
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Poliestër
Madhësia M
GTIN 4056523900064
Kodi i produktit mQS0281-M

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen