Thumbnail image
Bluzë Cars Jeans, M, zezë
37.13 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kjo bluzë e prodhuar nga kompania Cars Jeans vjen me kualitet të lartë dhe me dizajn shumë të përshtatshëm. Ka material polisteri dhe formë V rreth qafës.

Cilësitë

Madhësia M
Prodhuesi Cars Jeans
Origjina Holandë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Meshkuj
Materiali Poliestër
Sezona Vjeshtë - Dimër 16/17
GTIN 8718082633239
Kodi i produktit mCJ0026-M

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen