Thumbnail image
Maicë Roxy ERJZT03807-WBT0, XL
28.50 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Maicë me mëngë nga Roxy e përpunuar prej pambukut dhe poliesteri me dizajn unik me ngjyrë rozë. Shumë modeste që përshtatet lehtë me pantallona të ndryshme. Me një prerje rrethore në qafë material të rehatshëm do të jet e pëlqyer nga të gjitha femrat .

Cilësitë

Madhësia XL
Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Pambuk
Sezona Pranverë - Verë 17
GTIN 3613372439315
Kodi i produktit mRX1151-XL

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen