Thumbnail image
Bluzë Northfinder TR4192SNW-360, M
17.79 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Bluzë me mëngë për femra me material viskoz 95 % polister. Bluza ka ngjyrë rozë dhe një gjethe të printuar ngjyrë vjollce në pjesën e gjoksit. Me një prerje të rehatshme bluza do të mbetet e preferuara juaj për veshje të përditshme.

Cilësitë

Madhësia M
Prodhuesi Northfinder
Origjina Sllovaki
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Fije mëndafshi
Sezona Vjeshtë - Dimër 16/17
GTIN 8585047279449
Kodi i produktit mNF0034-M

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen