Thumbnail image
BIOLETRA - SABRI HAMITI
4.00 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

KJO TEORI, BIOLETRA , SHKRIMIN E LEXIMIN LETRAR I TRAJTON SI PROCESE TE NDERLIQSHME E TE LIDHURA NJEREZORE QE KANE BURIM INDIVIDIN DHE BOTEN E TIJE JO RRETHANAT SOCIALE E IDEOLOGJIKE TE KOLEKTIVIT.KJO ESHTE KERKESE QE LETERSIA T'I KTHEHET NATYRES SE VET TE VERTETE, KRIJIMIT TE VLERAVE SHPIRTERORE DHE SHIJIMIT E NJOHJES SE KETYRE VLERAVE.

Cilësitë

Origjina SHBA
Shtëpia botuese Faik Konica
GTIN 0000000000311
Kodi i produktit FAIK KONICA

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen