Thumbnail image
Bikini Roxy Marshmallow ERJX403316-WBT6, L
34.93 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ndjehuni rehat gjatë ditëve argëtuese dhe të nxehta të plazhit me bikinit nga Roxy. Produkti është shumëngjyrësh, është i krijuar nga poliesteri i lëmueshëm dhe janë zgjidhja ideale për rehati maksimale.

Cilësitë

Madhësia L
Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Elastan
Sezona Pranverë - Verë 17
GTIN 3613372563911
Kodi i produktit mRX1198-L

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen