Thumbnail image
Bazë për grim Max Factor Miracle Prep 30 ml
13.55 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Baza Miracle Prep nga brendi Max Factor pregatit lëkurën për aplikimin e grimit. Përmirëson tonin e lëkurës dhe hidraton, i përshtatshëm për të gjitha tonet e lëkurës. Përveç kësaj edhe zgjat qëndrueshmërin e makeup-it dhe falë teksturës së lehtë, përshtatet shpejt me lëkurën dhe nuk ngjit. Mund të përdorni edhe veçmas. Rezultati do të jetë një lëkurë e ushqyer dhe e ndriçuar!

Cilësitë

Prodhuesi Max Factor
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i produktit Bazë
GTIN 3614226012760
Kodi i produktit kMF097

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen