Thumbnail image
Bazë për grim Lumene 15ml
47.25 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Bazë për grim me përmbajtje të pigmenteve reflektuese dhe ujit të pastër arktiki. Shton shkëlqimin e fytyrës, kujdeset për lëkurën tuaj gjatë gjithë ditës. Nuk përmban parabene dhe formaldehide. Rekomandohet për të gjitha tipet e lëkurës. Aplikoni disa pika në lëkurë dhe lyeni lëkurën në mënyrë të njëtrajtshme. Shkundni para përdorimit.

Cilësitë

Prodhuesi Lumene
Origjina Finlandë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Moshuar
Lloji i produktit Ndriçues
GTIN 6412600818710
Kodi i produktit kLU81871

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen