Thumbnail image
Bazë për grim Loreal Paris Infaillible Mattifying Primer 20 ml
13.85 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Baza e veçantë Infaillible Mattifying Primer nga Loreal Paris ngre dhe përmirëson grimin tuaj me një dukje matt. Ajo siguron një pamje të qetë dhe të përsosur të lëkurës pa ndonjë shkëlqim të padëshirueshëm. Për më tepër, baza edhe hidraton dhe zbut lëkurën, nuk mbyll poret. Aplikoni në fytyrën tuaj para se të aplikoni përbërjen e grimit.

Cilësitë

Prodhuesi Loreal Paris
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Bazë
GTIN 3600523530939
Kodi i produktit kLO789

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen