Thumbnail image
Bazë për grim Loreal Paris Infaillible Anti-Redness Primer 20 ml
12.90 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Baza neutralizuese Infaillible Anti-Redness Primer nga Loreal Paris menjëherë mbulon të gjithë skuqjen e lëkurës. Përveç kësaj ajo edhe përmirëson pamjen e grimit, hidraton dhe zbut lëkurën, qetëson, si dhe nuk ngarkon atë. Aplikoni në fytyrën tuaj para se të aplikoni përbërjen e grimit.

Cilësitë

Prodhuesi Loreal Paris
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Bazë
GTIN 3600523530953
Kodi i produktit kLO790

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen