Thumbnail image
Bateri e rikarikueshme PATONA për 18650 / INR18650F1L, Li-jon, 3350mAh, 3.7V
23.50 €
Përshkrimi

Patona, një prodhues i mirënjohur i baterive alternative, ju sjell një bateri për të zëvendësuar baterinë 18650 / INR18650F1L.Bateria siguron një kapacitet prej 3350 mAh, një tension prej 3.7 V dhe 300 cikle karikimi.

Cilësitë

Origjina Gjermani
Prodhuesi Patona
GTIN 4055655191418
Kodi i produktit 228356

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen