Thumbnail image
Bateri LG BL-T16, Li-Ion, 2920mAh për LG H955 Flex2
21.50 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Celularët janë në mesin e produkteve më të famshme duke ofruar shumë aplikacione për përdorim multimedia. Por dihet se përdorimi shumë i madh i këtyre pajisjeve bën që të konsumohet shumë bateria dhe që ajo të rimbushet disa herë që qon në dëmtimin e baterisë. Zgjidhja është një bateri shtesë që ndihmon në zgjatjen e punës së pajisjes tuaja deri në dyfish, duke qenë dhe e lehtë e kompakte dhe e përshtatshme për konferenca e udhëtime ku kalohet shumë kohë në pajisje dhe kur nuk ka mundësi rimbushjeje.

Cilësitë

Origjina Republika Çeke
Ueb-i i prodhuesit Cz.lge.com
Prodhuesi LG
GTIN 8595642207846
Kodi i produktit 229573

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen