Thumbnail image
Baltë për stilim flokësh Shu Uemura 75 g
38.63 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Baltë e dizajnuar për të gjitha llojet e flokëve nga Shu Uemura. Përkryer fikson dhe stilon, si dhe ka efekt afatgjatë. Masazho në flokët e thatë, krijo stilin e dëshiruar dhe lëre të thahet.

Cilësitë

Prodhuesi Shu Uemura
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Moshuar
GTIN 3474630536692
Kodi i produktit kSHU031

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen