Thumbnail image
Balsam zbutës Somerset 60 ml
9.33 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Balsam zbutës nga Somerset është dizajnuar posaçërisht për lëkurë të thatë të bërrylit, gjunjëve, vitheve dhe pjesëve tjera të thata. Ky produkt kujdeset për lëkurën duke e zbutur atë si mëndafsh. Balsami është i paketuar në kuti metalike me kapak.

Cilësitë

Prodhuesi Somerset Toiletry
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës E thatë
Lloji i produktit Balsam
GTIN 639136616153
Kodi i produktit kSOM151

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen