Thumbnail image
Balsam zbutës për lëkurë të thatë Mixa 250 ml
7.04 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Balsam-Qumësht i trupit i dizajnuar enkas për lëkurën e thatë. Përmban një kompleks të Omega-B i cili ushqen dhe qetëson lëkurën. Poashtu zbut dhe hidraton, si dhe parandalon kruajtjen apo irritimin në lëkurë. Qumështi nuk përmban parabene, as parfume, i testuar dermatologjikisht. Apliko në lëkurën e pastër të trupit dhe shpërndaje barabartë.

Cilësitë

Prodhuesi Mixa
Origjina Francë
Gjinia Unisex
Lloji i lëkurës Moshuar
Lloji i produktit Qumësht
GTIN 3600550905960
Kodi i produktit kMI063

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen