Thumbnail image
Balsam zbutës për flokë Paul Mitchell 300 ml
13.65 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Balsam për zbutjen dhe kujdesin e përditshëm të flokëve nga Paul Mitchell. Përveç që rigjeneron dhe ushqen flokët, gjithashtu edhe parandalon thyerjen, forcon, lehtëson krehjen dhe kujdeset për flokët e dëmtuar. Përveç kësaj, balsami edhe qetëson kokën dhe ka efekte anti-inflamatore. Përmban ekstakt nga algat e detit, ekstrakt aloes vera, pantenol, jojoba, rozmarinë, ekstrakt nga xhenxhefili i bardhë dhe kamomil. Apliko në flokët e lagur pas larjes, masazho butësisht dhe në fund shpërlaje.

Cilësitë

Prodhuesi Paul Mitchell
Gjinia Femra
Lloji i produktit Balsam
Lloji i flokëve Kaçurrel
Vëllimi [ml] 300
GTIN 9531112817
Kodi i produktit kPM110

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen