Thumbnail image
Balsam zbutës për flokë Paul Mitchell 200 ml
30.50 € 31.58 € (-3%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Balsam zbutës për flokët kokëfortë nga Paul Mitchell. Përveç që forcon flokët, poashtu edhe parandalon thyerje dhe dëmtimin gjatë krehjes. Është dormuluar me proteina të hidrolizuara të grurit, geranoil, glicerinë, linalool dhe acid citrik. Balsami është shumë efektiv në hidratimin, shkëlqimin dhe zbutjen e flokëve të thatë. Apliko në flokët e lagur pas larjes me shampo dhe mos e shpërlaj.

Cilësitë

Prodhuesi Paul Mitchell
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Kaçurrel
Lloji i produktit Balsam
GTIN 9531115900
Kodi i produktit kPM108

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen