Thumbnail image
Balsam ushqyes për flokë Shu Uemura 250 ml
34.37 € 45.31 € (-24%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Balsami është dizajnuar për flokët e thatë që kanë nevojë për kujdes inteziv. Përveç që rigjeneron në thellësi, poashtu ushqn flokët dhe i lënë të butë. Nuk ka sulfate, silikone dhe as parabene. Apliko në flokët e larë, lëre për pak kohë dhe në fund shpërlaje. Thuani lamtumirë flokëtve të dëmtuar!

Cilësitë

Prodhuesi Shu Uemura
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Të lyer
Lloji i produktit Balsam
GTIN 3474636373185
Kodi i produktit kSHU027

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen