Thumbnail image
Balsam për trup Avene TriXera 400 ml
24.46 € 26.73 € (-8%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Balsam i pasur i cili kujdeset për lëkurën e ndjeshme dhe të thatë të fytyrës dhe trupit. Rigjallëron barrierën e lëkurës, ushqen dhe në bazë të ujit termal nga Avena i cili ka efekte qetësuese, lehtëson tensionin e pakëndshëm të lëkurës së thatë. Balsami ka cilësi të lehtë, jo të yndyrshme, e cila e bën të lehtë të përhapet. Nuk përmban parfum dhe nuk është i përshtatshëm për fëmijë nën 3 vjet.

Cilësitë

Prodhuesi Avene
Origjina Francë
Vendi i prodhimit France
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës E thatë
Lloji i produktit Balsam
GTIN 3282770074741
Kodi i produktit kAN057

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen