Thumbnail image
Balsam për trup Aavene XeraCalm, lëkurë të thatë, 200 ml
22.99 € 26.49 € (-13%)
Përshkrimi

Balsam për kujdes të shtuar të lëkurës së thatë të foshnjave, fëmijëve dhe të rriturve. Efektivisht lehtëson tensionin, skuqjen dhe kruajtjen e lëkurës. Balsami ka një përbërje të mirë, nuk përmban parabene, aditive ose ngjyra. Falë përbërësve aktivë të saj, produkti siguron ushqim të lëkurës, forcon funksionin e barrierës dhe bën atë më rezistente ndaj ndikimeve të jashtme të padëshiruara.

Cilësitë

Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës E thatë
Lloji i produktit Balsam
GTIN 3282779405485
Kodi i produktit kAN060

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen