Thumbnail image
Balsam për sy Avene Serenage 15 ml
24.13 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Balsam revitalizues i cili kujdeset për lëkurën delikate dhe të ndjeshme rreth syve. Përbërësit aktiv ndihmojnë në heqjen e rrudhave rreth syve, rigjallërimin e qepallave e fryra dhe rrathëve të zinj nën sy. Balsami ka cilësi të butë, nuk përmban parfume apo parabene, rinovon lëkurën dhe nuk shkakton reaksione alergjike.

Cilësitë

Prodhuesi Avene
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i produktit Balsam
GTIN 3282770038033
Kodi i produktit kAN051

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen