Thumbnail image
Balsam për flokë Wella Professional Invigo Color Brilliance 200 ml
12.15 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Balsam për flokët e ngjyrosur nga Wella. Përveç që ushqen dhe hidraton flokët e ngjyrosur, poashtu edhe parandalon zbehjen e ngjyrës dhe lehtëson krehjen. Përveç kësaj produkti edhe zbutë flokët dhe i jep një shkëlaim mahnitës atyre. Përmban molekula të bakrit, histidine, vitaminë E dhe kaviar të limoni të athët. Apliko në flokët e larë me shampo, lëre të punoj për pak dhe shpërlaje.

Cilësitë

Prodhuesi Wella Professional
Origjina Itali
Gjinia Femra
Lloji i produktit Balsam
Lloji i flokëve Normal
Vëllimi [ml] 200
GTIN 8005610633565
Kodi i produktit kWE1088

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen