Thumbnail image
Balsam për flokë Wella Professional Invigo Color Brilliance 1000 ml, woman
27.99 € 32.20 € (-13%)
Përshkrimi

Balsam për flokët e ngjyrosur nga Wella. Përveç që ushqen dhe hidraton flokët e ngjyrosur, poashtu edhe parandalon zbehjen e ngjyrës dhe lehtëson krehjen. Përveç kësaj produkti edhe zbutë flokët dhe i jep një shkëlaim mahnitës atyre. Përmban molekula të bakrit, histidine, vitaminë E dhe kaviar të limoni të athët. Apliko në flokët e larë me shampo, lëre të punoj për pak dhe shpërlaje.

Cilësitë

Prodhuesi Wella Professional
Origjina Itali
Vendi i prodhimit Germany
Gjinia Femra
Lloji i produktit Balsam
Lloji i flokëve Normal
Vëllimi [ml] 1000
GTIN 8005610634371
Kodi i produktit kWE1087

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen