Thumbnail image
Balsam për flokë të lyer Loreal Professionnel 750 ml
23.78 € 23.95 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Balsami është ideal për të gjitha femrat që duan të kenë një ngjyrë që zgjatë, vibrante dhe të pasur të flokëve. Përmban tekologjinë inovative Vitamino Color dhe A-OX - një koktej me antioksidant që mbron flokët e lyer. Balsami gjithashtu mbron flokët nga efektet e ujit, oksigjenit dhe rrezet UV. Për më tepër, ky produkt edhe ushqen flokët dhe i jep shkëlqim atyre. Aplikoni në flokët e larë me shampo, lëreni të punoj për pak kohë dhe në fund shpërlani me ujë.

Cilësitë

Prodhuesi Loreal Professionnel
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i produktit Balsam
Lloji i flokëve Të lyer
Vëllimi [ml] 750
GTIN 3474636483655
Kodi i produktit kLOP496

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen