Thumbnail image
Balsam për flokë të dëmtuar Loreal Professionnel 750 ml
23.27 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Seria Expert nga Loreal Professionnel ndihmon në rikthimn e lipideve që humbin flokët për shkak të agresorëve të jashtëm dhe trajtimit me nxehtësi. Ai është i përkryer për flokët e dëmtuar, pasiqë përmban 'Lipidium' një eliksir me lipide, ceramide, Phyto-Keratin dhe acid laktik. Pas përdorimit do të keni flokë të fortë, të shëndetshëm dhe me shkëlqim. Aplikoni në flokët e lagur lëreni të punojë për pak kohë dhe shpërlajeni tërësisht.

Cilësitë

Prodhuesi Loreal Professionnel
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i produktit Balsam
Lloji i flokëve Dëmtuar
Vëllimi [ml] 750
GTIN 3474636481767
Kodi i produktit kLOP489

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen