Thumbnail image
Balsam për flokë Shu Uemura Cool Blond 200 ml
49.94 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Balsam për flokë bjonde nga Shu Uemura. Vjen me formulë të pasuruar me vaj nga fijet e lirit, që ruan shkëlqimin dhe vezullimin e ngjyrës së flokëve. Përveç kësaj edhe lehtëson krehjen, si dhe zbut sipërfaqen e fibrave. Apliko në flokët e laë me shampo, lëre për pak të veprojë dhe në fund shpërlaje mirë me ujë.

Cilësitë

Prodhuesi Shu Uemura
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Bjond
Lloji i produktit Balsam
GTIN 3474630468184
Kodi i produktit kSHU026

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen