Thumbnail image
Balsam për flokë Revlon Professional Style Masters, 250 ml
12.12 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Balsam për flokë të bukura kaçurrela. Produkti i jep flokëve vëllim, hidraton, ushqen dhe shton shkëlqim flokëve. Ka një aromë të këndshme dhe lehtëson krehjen e flokëve. Aplikoni në flokë të lara më parë me shampon, dhe shpërlaj tërësisht.

Cilësitë

Prodhuesi Revlon Professional
Origjina Spanjë
Gjinia Femra
Lloji i produktit Balsam
Lloji i flokëve Kaçurrel
GTIN 8432225077505
Kodi i produktit kRVP095

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen