Thumbnail image
Balsam për flokë Paul Mitchell Ultimate Color Repair 75 ml
13.50 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Balsami Color Repair është dizajnuar për të gjitha llojet eflokëve të ngjyrosur. Përveç që lehtëson krehjen, gjithashtu kujdeset për ngjyrën e flokëve, dhe i jep kujdesin e nevojshëm. Pas përdorimit flokët tuaja do të mbeten të buta dhe me shkëlqim mahnitës. Aplikoni në flokët e larë me shampo dhe shpërlajeni mirë me ujë.

Cilësitë

Prodhuesi Paul Mitchell
Gjinia Femra
Lloji i produktit Balsam
Lloji i flokëve Të lyer
Vëllimi [ml] 75
GTIN 9531123882
Kodi i produktit kPM118

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen