Thumbnail image
Balsam për flokë Garnier, aloe, 200 ml
7.36 € 7.68 € (-4%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Balsami kombinon aloe verën hidratuese me gliverinë të origjinës bimore. Gjithashtu përmban proteina të limonit dhe vitamina B3 dhe B6. Përveç që forcon fibrat e flokëve, poashtu hidraton dhe i lë flokët e butë dhe të lehtë deri në 3 ditë. Apliko në flokët e larë, lëre për pak të punojë dhe në fund shpërlaje.

Cilësitë

Prodhuesi Garnier
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i produktit Balsam
Lloji i flokëve Normal
GTIN 3600542134828
Kodi i produktit kGA582

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen