Thumbnail image
Balsam për buzë Purity Vision 12 ml
4.99 € 7.76 € (-36%)
Përshkrimi

Balsami Purity Vision përkryer mbron, hidraton, ushqen dhe kujdeset për buzët e çara duke i lënë të buta si mëndafshi. Është formuluar me vaj argan BIO dhe gjalpë shea BIO, shumë efektiv dhe i pëlqyer nga femrat. Aplikoni në buzët tuaja sipas nevojës.

Cilësitë

Prodhuesi Purity Vision
Origjina Republika Çeke
Gjinia Femra
Lloji i produktit Balsam
Lloji i lëkurës E thatë
GTIN 8595572900978
Kodi i produktit kPV025

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen