Thumbnail image
Balsam për buzë me ekstrakte të Mjaltit, Fikkerts, 15ml
6.73 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Balsam hidratues me mjaltë kujdeset butësisht për lëkurën e butë dhe delikate të buzëve. Krijon një shtresë mbrojtëse në buzët tuaja që mbron buzët e tua nga tharja dhe plasaritje. Falë ekstrakteve të mjaltit, ajo siguron kujdes dhe ushqim të buzëve. Përmban ekstrakte të mjaltit, dyll blete dhe dyll Carnauba. Pa parabene. Si të përdorni: Aplikoni në buzët tuaja sipas nevojës.

Cilësitë

Prodhuesi Fikkerts
Origjina Itali
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Ndjeshme
Lloji i produktit Balsam
GTIN 820859031112
Kodi i produktit kFIK030

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen