Thumbnail image
Balsam për buzë Maybelline Dr. Rescue 4,4 g
4.89 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Balsam për buzë me efekte hidratuese, qetësuese dhe zbutëse. Përveç që parandalon çarjen e buzëve poashtu rivitalizon dhe i jep atyre në pamje më të shëndetshme me efekt për 12 orë. Përmban eucalyptus, mentol, gjalpë shea dhe dyllë candelilla.

Cilësitë

Prodhuesi Maybelline
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i produktit Balsam
GTIN 3600531123390
Kodi i produktit kMB174

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen