Thumbnail image
Balsam për buzë Labello Vanilla Cakepop 7 g
6.97 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Balsam me shije dhe aromë të këndshme nga Labello. Përveç që kujdeset për buzë poashtu i hidraton ato duke i lënë të buta. Apliko sipa nevojës.

Cilësitë

Prodhuesi Labello
Origjina Gjermani
Gjinia Femra
Lloji i produktit Balsam
GTIN 4005900468789
Kodi i produktit kLB85287

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen