Thumbnail image
Balsam për buzë Glamglow, 25 g
26.81 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Balsam për buzë 100% natyral me veti reigjeneruese. Aplikoni produktin në buzët tuaj dhe do të keni buzë të plota, të butë dhe me formë të përkryer.

Cilësitë

Prodhuesi Glamglow
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Balsam
GTIN 889809001551
Kodi i produktit kGG002

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen