Thumbnail image
Balsam për buzë Erbario Toscano, 15ml
10.48 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

BIO anti-age lip balm kujdeset për buzët tuaj. Ajo ushqen, zbut dhe lufton rrudhat e para rreth buzëve. Mbron buzët nga plakja e parakohshme, si dhe nga ndikimet negative të jashtme. Substanca aktive: vaj farë rrushi, vajra bimore, gjalpë shea. Aplikoni në buzët tuaja sipas nevojës.

Cilësitë

Prodhuesi Erbario Toscano
Origjina Itali
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës E thatë
Lloji i produktit Balsam
GTIN 8027291888935
Kodi i produktit kET027

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen