Thumbnail image
Balsam për buzë EP Line 3D Star Wars 4.8 g
4.19 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Balsam për buzë i dizajnuar enkas për fëmijë nga EP Line. Vjen me karakterin shumë të dashur të heronjëve Star Wars, që menjëherë i bën djelmoshat t'a adhurojnë. Balsami jo vetëm që kujdeset për buzët e çara dhe thata, por edhe i hidraton dhe zbut ato. E përshtatshme për përdorim të përditshëm.

Cilësitë

Prodhuesi EP Line
Origjina Gjermani
Grupmosha Fëmijë
Lloji i lëkurës E thatë
Lloji i produktit Balsam
GTIN 4042288211101,4042288210166
Kodi i produktit kEP105

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen