Thumbnail image
Balsam për buzë Burt's Bees, wild cherry, 4.25 g
4.99 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Balsam për buzë na bota e bletëve ka për funksion mbrojtjen e buzëve nga plasaritjet. Ky produkt kujdeset për buzët duke i hidratuar dhe zbutur ato dhe gjithashtu ka aromë të qershisë së egër. Shumë efikas, i nevojshëm sidomos në stinët e ftohta. Nuk përmbanë parabenë as gluten.

Cilësitë

Gjinia Unisex
Lloji i produktit Balsam
GTIN 792850026773
Kodi i produktit kBB014

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen