Thumbnail image
Balsam për buzë Bioderma Atoderm Levres 4 g
11.40 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Balsam për buzë Bioderma parandalon thatësi të pakëndshme në buzë dhe plasaritjet e dhimbshme. Përmban formulën e patentuar DAF, përbërësit hidratues dhe ushqyes. Balsami mbron ndaj ndikimeve të jashtme të padëshiruara, në çast rinovon dhe ushqen buzët. Nuk shkakton alergji dhe s’mban parfume.

Cilësitë

Prodhuesi Bioderma
Origjina Francë
Gjinia Unisex
Lloji i lëkurës E thatë
Lloji i produktit Balsam
GTIN 3401399372346
Kodi i produktit kBD219

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen