Thumbnail image
Balsam pas rroje Floïd 125 ml
14.51 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky balsam freskues është mënyra e duhur për të përfunduar procesin tuaj të rruajtjes. Ka aromë delikate, nuk është yndyror dhe absorbohet lehtë nga lëkura. Hidraton, qetëson dhe zbutë lëkurën e irrituar. I punuar në Spanjë.

Cilësitë

Prodhuesi Floid
Origjina Spanjë
Gjinia Meshkuj
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Balsam
GTIN 8411126020292
Kodi i produktit kFLD005

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen