Thumbnail image
Balsam-gel për flokë Goldwell Ultra Volume 200 ml
12.70 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Balsami i gelit Ultra Volume është i dizajnuar për flokë të imë dhe normal. Ajo përmban Volume System të zhvilluar me multiminerale të kombinuara me Teknologjinë e Instant Microfluids. Menjëherë jep vëllimin dhe ndjenjën e flokëve më të trashë, forcon flokët, dhe lehtëson krehjen. Aplikoni balsamin në flokë, lëreni për një minutë dhe shpërlajeni me ujë. Për kujdesin e plotë të flokëve tuaj, përdorni shampon për rritjen e flokëve nga seria Dualsenses Ultra Volume.

Cilësitë

Prodhuesi Goldwell
Origjina Gjermani
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Normal
Lloji i produktit Balsam
GTIN 4021609055945
Kodi i produktit kGL007

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen