Thumbnail image
Atlete Tamaris 1-1-24612-28
57.56 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Atlete elegante nga marka e njohur gjermane Tamaris, në një ngjyrë blu të errët, bërë prej lëkure dhe pëlhure me cilësi të lartë. Pjesërisht sipërfaqja e tyre është me shkëlqim dhe maja është në një model interesant. Ato kanë brez të bardhë si dhe shtrojë të brendshme prej lëkure.

Cilësitë

Numri 39
Prodhuesi Tamaris
Origjina Gjermani
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Tekstil
Sezona Pranverë - Verë 17
GTIN 4055158085887
Kodi i produktit mTM0758-39

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen