Thumbnail image
Balerina Scholl F254881065
10.14 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ballerina për femra me plotë stil nga Scholl me ngjyrë të bardhë. Ato kan dizajn të palosshëm me material të kombinuar pambuku dhe gome.

Cilësitë

Prodhuesi Scholl
Origjina Itali
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Sezona Pranverë - Verë 17
GTIN 8034113537353
Kodi i produktit mSC0042-35-36

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen