Thumbnail image
Altoparlantë Technaxx MusicMan, i argjendë
31.50 € 34.50 € (-9%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Dëshironi ta dëgjoni muzikë tuaj kudo, pa pasur frikë që altoparlanti juaj do të ndalet papritmas ?!Ky altoparlant ofron zë të cilësisë së lartë dhe ka dizajn shumë elegant me dimensione kompakte që e bëjnë shumë të përshtatshëm për bartje. Ju mund ta merrni me vete kudo dhe të shijoni në maksimum muzikën tuaj të preferuar. Përparësia më e madhe e këtij altoparlanti është mundësia e lidhjes pa kabllo me pajisjet siç janë telefoni i mençur, tableti, MP3 dhe tjera të ngjashme. Ofron mbështetje edhe për FM radio.Kjo pajisje është një altoparlant portativ me një MP3 player të integruar, interval frekuence 150 Hz deri 18 kHz, jetëgjatësia e baterisë deri në 8 orë; lidhje: USB, microSD, dhe bateri me kapacitert prej 600mAh. Vjen në ngjyrë të argjendtë.

Cilësitë

Origjina Gjermani
Trashësia [mm] 52
Prodhuesi Technaxx
Lartësia [mm] 50
Ngjyra Argjendtë
GTIN 4260101736239
Kodi i produktit 226224

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen